Hayatta kalma oyunları arasında boy gösteren The Long Dark aslında vahşi yaşamı özetliyor. Hem soğuk hava şartlarında ayakta kalmaya çalışacaksınız hem de vahşi hayvanlara yakalanmamaya çalışacaksınız. Küçük kulübeler ve çeşitli sığınaklar hariç fırtınanın ortasında sizi koruyacak başka hiçbir şey yok. Malzemeleri toplayın, ateşinizi yakın, karnınızı doyurun ve kurtlara yakalanmayın. Yoksa…

KANADA’NIN VAHŞİ DOĞASINDA SON BULMAYAN HAYATTA KALMA DENEYİMİ SUNAN THE LONG DARK HER ZAMAN HİKAYE ODAKLI OLARAK İLERLİYOR. 5 BÖLÜMLÜK SERİNİN İLK İKİ BÖLÜMÜ ZATEN ÇIKTI. GELİŞTİRİCİ ŞİRKET THE LONG DARK ÜÇÜNÜ BÖLÜM İÇİN ÇIKIŞ TARİHİNİ AÇIKLADI.

THE LONG DARK ÜÇÜNCÜ BÖLÜM ÇIKIŞ TARİHİ DUYURULDU
HİKAYENİN ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜ DR. ASTRİD GREENWOOD‘U TAKİP EDEREK İKİNCİ BÖLÜMÜN DEVAMI ŞEKLİNDE DEVAM EDECEK. YENİ HAYATTA KALMAYA ÇALIŞANLARLA ÇALIŞACAK, BİRBİRİNDEN FARKLI LOKASYONLARI KEŞFEDECEK VE BÜYÜK AYI ADASINDA YAŞANMIŞ OLAYLARIN ÖNCESİ VE SONRASI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLACAKSINIZ. BUNUN DIŞINDA GELİŞTİRİCİ EKİP İLK İKİ BÖLÜMÜ TEKRARDAN REVİZE EDEREK DAHA DOĞRUSAL BİR HİKAYE YAPISI OLUŞTURACAK. YENİLENMİŞ DİYALOG UI SİSTEMİ VE YENİ HİKAYE ÖGELERİ İLE OYUNCULAR HİKAYEYİ DAHA ÇOK YAŞAYABİLECEK.

THE LONG DARK ÜÇÜNCÜ BÖLÜM ÇIKIŞ TARİHİ DUYURULDU

HİNTERLAND STUDİO YENİ REDUX GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ BİR TAKIM UYARILARDA DA BULUNDU. THE LONG DARK REDUX GÜNCELLEMESİNİN ARDINDAN BİRİNCİ VE İKİNCİ BÖLÜMLERDE YENİLİK YAPILACAĞI İÇİN OYUNCULARIN İLERLEMELERİ SIFIRLANACAK. ANCAK THE LONG DARK ÜÇÜNCÜ BÖLÜM İLE DEVAM ETMEK İSTEYEN OYUNCULAR BU SIFIRLAMADAN HİÇBİR ŞEKİLDE ETKİLENMEYECEK. EĞER HALEN DAHA BİRİNCİ VE İKİNCİ BÖLÜMÜ BİTİRMEDİYSENİZ ARALIK AYINA KADAR UZUN BİR VAKTİNİZ VAR.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel 4xxx Series

HDD: 1 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GTX 555

HDD: 1 GB Disk alanı

İNDİR

GÜNCELLEME DOSYALARI

1.DOSYA

2.DOSYA

3.DOSYA

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları